Orientavimosi sportas

Būrelio metu mokomės orientuotis su žemėlapiais, vykstame orientuotis į miškus, dalyvaujame
orientavimosi sporto varžybose, bėgiojame, sportuojame, žaidžiame įvairiausius judrius žaidimus, mokomės įveikti kliūtis su virvėmis. Taip pat keliaujame pėsčiomis, dviračiais, baidarėmis. Žiemą slidinėjame, vasarą rengiame išvykas su palapinėmis.

 Galite rinktis iš šių užsiėmimų:

  • Orientavimosi sporto (pradedantiesiems) būrelis;
  • Orientavimosi sporto (žygeivystės krypties) būrelis;
  • Orientavimosi sporto meistriškumo mokykla.

Orientavimasis (NVŠ programa)

Užsiėmimai vyksta vieną kartą per savaitę, programa finansuojama neformaliojo vaikų švietimo lėšomis (lankymas papildomai nekainuoja)..

Šis būrelis skirtas mokiniams, norintiems mokytis orientuotis vietovėje ir užsiimti žygeivyste. Šios dvi sritys atveria galimybę vaikams patirti judėjimo džiaugsmą, daugiau praleisti laiko gryname ore, grūdinti, sveikai ir saugiai užsiimti norima veikla, ugdytis fizines ypatybes, įveikti įvairias gamtines kliūtis, pažinti Lietuvos kraštą, mylėti ir tausoti gamtą, lavinti vaizdinį įsivaizdavimą ir atmintį, ugdyti sveiką gyvenimo būdą. Būrelio metu vaikai ir jaunimas mokysis bendrauti ir bendradarbiauti tarpusavyje, pažinti, vertinti ir gerbti save bei kitus. Numatomos veiklos: orientavimasis su žemėlapiais įvairiose vietovėse (mieste, parkuose, miškuose), sportiniai ir judrieji žaidimai, kliūčių įveikimas virvių pagalba ir be jų, estafetės, įvairūs fiziniai pratimai, bėgimas, žygiai pėsčiomis, dviračiais, slidėmis, baidarėmis, įvairios varžybos, sueigos, stovyklos, mokomosios ekskursijos. Šio būrelio metu mokiniai įgis ir patobulins asmenines, socialines, pažinimo, iniciatyvumo ir kūrybiškumo, komunikavimo kompetencijas.

 

 

orientacininkai1

orientacininkai2

orientacininkai3

Informacija atnaujinta: 2018-10-02 11:10:46

Translate »
Skip to content