Dailė ir rankdarbiai

Vizualinio meno pažinimo būrelis (6-12 metų amžiaus vaikams)

Moksleiviai pasirinkę „Vizualinio meno pažinimo“ būrelį supažindinami su įvairiomis piešimo, grafikos ir tapybos technikomis (akvarele, guašu, pastelėmis, tušu, grotažo, vitražo, koliažo technikomis), išmoksta daryti simetriškus ir asimetriškus karpinius, lankstinius iš popieriaus, išmoksta iš tekstilės medžiagų pasigaminti įvairius dirbinius. Naudodami įvairias dailės technikas mokiniai mokosi realizuoti savo kūrybinius sumanymus praktinėje veikloje, bendrauti ir bendradarbiauti, ugdosi kantrybę, pastabumą, darbštumo ir atsakingumo įgūdžius.

Užsiėmimai vyksta du kartus per savaitę, mėnesio mokestis 4,34 Eur.

Taikomųjų menų būrelis

Būrelis skirtas 11-16 metų vaikams. Moksleiviai bus mokomi piešimo ir kompozicijos pagrindų, susipažins su batikos, vitražo, mozaikos technikomis, kaligrafiniais šriftais, kuriuos galės pritaikyti gaminant sveikinimus, plakatus, apipavidalinant renginius, stendus. Mokiniai dalyvaus respublikiniuose, tarptautiniuose ir Moksleivių kūrybos centro projektuose, parodose, konkursuose, ekskursijose.

Užsiėmimai vyksta du kartus per savaitę, mėnesio mokestis 4.34 Eur

Dailieji amatai

Užsiėmimai vyksta vieną kartą per savaitę, programa finansuojama neformaliojo vaikų švietimo lėšomis (lankymas papildomai nekainuoja).

Programa skirta ugdyti mokinių kūrybiškumą ir verslumą. Užsiėmimų metu mokiniai  išmoks siuvimo, siuvinėjimo, mezgimo, nėrimo pradmenų, išmoks skaityti schemas, rengs darbelius parodoms ir mugėms.

Iliustracijų kūrimas

Moksleiviai supažindinami su įvairiomis vaizduojamosios dailės (grafikos ir tapybos) technikomis, išmoksta daryti karpinius, kurti savo nuosavybės ženklus, įvairiomis technikomis iliustruoja tekstus, kuria piešinį kalendoriui… Iš mokinių sukurtų iliustracijų bandysime sukurti virtualią knygą. Mokiniai naudodami įvairias medžiagas ir technikas gebės realizuoti savo kūrybinius sumanymus.

Programa finansuojama neformaliojo vaikų švietimo lėšomis (lankymas papildomai nekainuoja).